Lazer Epilasyon / Erkek Lazer Epilasyon
 
 
 
 
 
 Erkek Lazer Epilasyon
 

Erkek Lazer Epilasyon

Modern çağın literatüründe "metro seksüel erkek" kavramı ile birlikte lazer epilasyon, bölgesel zayıflama cilt bakımı, leke tedavisi, botoks, dolgu ve daha bir çok işlem için merkezimize gelen erkek sayısında ciddi bir artış olmuştur. Erkek estetiğinde en çok rağbet gören hususların başında ise istenmeyen kıllardan kurtulma yöntemi olan lazer epilasyon geliyor.

Sakal üstü, boyun, ense, kaş ortası, alın, sırt, göğüs, omuz ve ellerdeki kıllardan sağlıklı hızlı bir şekilde kurtulmak için erkeklerde de çokça tercih edilen yöntem yine lazer epilasyondur.

Erkek hastaların kıl köklerinin kadınlara oran ile daha kalın ve koyu renkli olması münasebeti ile lazer epilasyon tedavisinde daha avantajlı oldukları söylenebilir. Kalın kıl kökleri, lazer ışınının enerjisinden çok daha fazla etkilendikleri için lazer işlemi kıl kökünde daha fazla tahribat yapar. Bu sayede kişi tedaviye daha hızlı ve olumlu cevap verir. Düzce ve çevre yerleşim yerlerinde bulunan erkek üyelerimiz merkezimizi ziyaret ederek bu hizmeti uzman doktor eşliğinde alabilirler. Unutmayınız ki lazer epilasyon işlemi sadece Sağlık Bakanlığı'nın yetki verdiği kurumlar tarafından yapılmaktadır. Tedavinizin yarım kalmaması ve sağlıklı olabilmesi için lütfen buna dikkat ediniz.

Uyarı

Bu sitedeki bilgiler doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçmez.
Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir.
Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler hastane ortamında uygulanmaktadır.
 
Copyright © 2013 Düzce Lazer Adres :  Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. No:15 Düzce
Telefon : 0380 524 36 46
web design
>